Finalsiz Film

Çok yakında Gösterimde! Bu filmi kaçırmayın! (Herkese Açık ve Ücretsiz)

7 Ocak 2017 16.00 Cumartesi / Türkiye Yazarlar Birliği Sümer-1 Sok. No: 11/9 Kat: 4 Kızılay/ANKARA

İhtişamlı müziği ve etkileyici görselleriyle 4 dk. 15 sn.lik tanıtım videosunu tam ekran ve hd izleyin. Fragman Video Adresi: https://youtu.be/ih0syj5OqXo

“EBEDÎ HAYATIN VARLIĞININ İSPATI-3” (Keşif Yolculukları-22)

Akademik Eğitim Programı

“Risale-i Nur Eğitim Programımızın yeni dersleri: “Finalsiz Film” ve “İmtiyazlı Gezegen”

(İmtiyazlı Gezegen, yenilenen görselleri ve videolarıyla, eser metniyle birlikte yeniden sunuluyor)

Bu dünya sahnesinin görünen şekliyle devam edip, perdesinin kapanmasının mümkün olup olmadığını en çarpıcı şekilde sorgulayacağımız bu programı kaçırmamalısınız!

Daha önce hiç olmadığı kadar farklı bir şekilde ebedî hayatın gerçekliğini hissetmek ve âhiretin varlığını kesin olarak ispatlayan Risale-i Nur’un Onuncu Söz’ünü daha önce hiç anlamadığınız kadar bambaşka bir düzeyde anlamak, zevk etmek ve muazzam bir manevî hazla keyifle deneyimlemek için programımıza davetlisiniz.

Ebedî bir hayatın var olduğunu kesin olarak bilseydiniz ne yapardınız? Sonsuza kadar yaşayacağınızı bilmeniz hayata bakışınızı nasıl etkilerdi? Peki ya ebedî hayatınızdaki rahat ve mutluluğunuzun bu geçici dünya hayatındaki davranışlarınıza göre belirleneceği bilgisine -geceden sonra gündüzün, kıştan sonra baharın geleceğinden emin olduğunuz ve iki kere ikinin dört ettiğini bildiğiniz kesinlikte- sahip olabilseniz, acaba hayatınızda neler değişirdi? Kıymetine paha biçilmez böyle bir hakikatin bilgisine, sadece eğitim programımızı dikkatle takip ederek ulaşabileceğinizi size haber verseydik, heyecanlanmaz mıydınız?

5 ay sürecek eğitim programımızı bitirdiğinizde, ölümden sonra bir ebedî hayatın gelmesinin bu dünyanın varlığı derecesinde kesin olduğunu ve öldükten sonra dirilişin gerçekleşmemesine imkân olmadığını, aklî delillerle ve çok parlak bir şekilde gösterildiğine şahit olacaksınız.

Büyük bir heyecanla takdim ettiğimiz bu çalışmaya muazzam bir efor harcadık. Fakat itiraf ediyoruz ve çok şükrediyoruz ki, bu çalışma gerçekten de şahsî kabiliyet ve gücümüzün çok üstünde olarak Allah’ın özel bir ikramı olarak ortaya çıktı. Risale-i Nur’a gönül vermiş herkesin ve her müminin, hatta doğrusu ya insan olan herkesin çok büyük bir şevkle, heyecanla ve susuz kalmış bir insanın suyu kana kana içtığinden daha fazla bir açlıkla ve ihtiyaç hissederek bu ders programını takip edeceğine tüm kalbimizle inanıyoruz.”

“İmtiyazlı Gezegen” Bölümü Hakkında Özel Takdim Metni:

İçinde yaşadığımız imtiyazlı gezegeni ve ifade ettiği manayı daha önce hiç olmadığı kadar farklı bir şekilde keşfetmeye hazır mısınız? “Her şey karmakarışık ve rastgele hareket ediyor, hiçbir şey kendisinden başka bir mana ifade etmiyor, nasılsa öylece meydana geliyor ve kendi kendine olup bitiyor” diye mi zannediyorsunuz? Bir daha düşünün…. Bu gezegene tesadüfen mi geldiniz, yoksa gönderildiniz mi? Bu hayattan sonra bir daha dönmemek üzere dünyadan dışarı mı atılacaksınız, yoksa bambaşka bir mekâna mı davet edileceksiniz?Hayalen en yakın gezegenlere gidelim. Gezegenimizin hayata çok elverişli, özel bir yerde bulunduğunun ve kâinatı keşfetmemiz için çok seçkin bir konumda olduğunun en çarpıcı bulgularına hep birlikte şahit olalım.

Eğitim Programı Sayfası: http://risaleinuregitimprogrami.com/egitim-programi/

 

Eğitim Programı Tarih ve Adresi: 
7 Ocak 2016 / 16.00-18.00 Cumartesi (Ayda bir kez sürekli program)

Türkiye Yazarlar Birliği Eğitim Salonu, Sümer 1 Sok. No: 11/9 Kat: 4 Kızılay/ANKARA
İletişim: edizsozuer@gmail.com / 0 (505) 506 76 61 (Ediz SÖZÜER)

Eğitim programımız, kadın ve erkek ayrı olacak şekilde belirlenen oturum düzenine ve ders ciddiyetine riayet etmek şartıyla herkese açıktır. Zamanında gelinmesini ve çocuk getirilmemesini rica ederiz. Aynı katta mescit ve bir arka sokakta otopark mevcuttur.

1.Bölüm: 16.00-17.00

* Finalsiz Film

* İmtiyazlı Gezegen (1.Bölüm)

Sunum Arası: (10 Dk. Ara)

2.Bölüm: 17.00-18.00

* İmtiyazlı Gezegen (2.Bölüm)

* Ebedî Hayat Diyarının Kapısını Açan Dua

Eğitim programı takdiminin ve önceki ders videolarının yayınlandığı, sunum dosyalarının dosyalarının ve E-Kitapların yüklü olduğu zengin içerikli renkli internet sitesinin adresleri ise şöyle: http://www.kesifyolculuklari.com ve www.risaleinuregitimprogrami.com

Ediz Sözüer

Sende yorum yazabilirsin