Gazze’li Müslümanların Kanı Osmanlıyı Yıkan, Hilafeti Katledenlerin Eline Bulaşmıştır!

Bugün Gazze’de masum kardeşlerimiz zalimce ve gaddarca katlediliyorsa.

Myanmar’da, Irak’ta, Suriye’de, Mısır’da ve diğer ülkelerdeki Müslümanlar zulüm ve eziyet içerisindeyse.

Daha dünyaya gözünü açamamış bebekler kâfirler tarafından öldürülüyorsa.

Çocuklar yetim ve öksüz; anneler evlatsız, eşsiz; kadınlar dul kalıyorsa.

Müslümanın şerefi, onuru, haysiyeti ve namusu ayaklar altına alınıyorsa.

Yalnız Irak’ta 1 Milyon kişi savaşta kâfirlerin eliyle hayatını kaybediyor ve 4 milyona yakın çocuk yetim ve öksüz, 2 milyona yakın kadın da dul kalıyorsa.

Zengin Müslüman Arap ülkeleri de yağ bağlamış vicdanları ile haysiyetsizce suspus kalıyorsa; bu, Müslümanlar olarak birlik olmadığımızdan ve birlikte hareket etmediğimizden, yani Halifeliğin olmamasından kaynaklanıyor.

Siz de biliyorsunuz ki; Osmanlı ve Halifelik olsaydı İsrail olamazdı. Irak, Suriye, Mısır ve diğer zulüm altındaki Müslüman devletleri sahipsiz kalmazdı.

Demek Osmanlıyı yıkan ve Hilafeti kaldıran kim ise, İsrail’in kurulmasına ve Osmanlı’ya bağlı devletlerin sahipsiz kalmasına da o sebep olmuştur. Dolayısıyla Gazelli kardeşlerimin ve sahipsiz kalan Müslümanların kanı, Osmanlıyı yıkan, Hilafeti katledenlerin eline bulaşmıştır. Elbette bunun hesabı sorulacaktır, amenna!

Avrupa Birliğinden, ABD’den, NATO’dan ve diğer kâfir Devlet ve uluslar arası kuruluşlardan yardım ve destek beklemek anlamsızdır.

Onlar Müslüman’ın ve İslam’ın düşmanıdır. Onlardan medet aramak yerine bizler birlik olmanın çarelerini aramalı ve zulüm altındaki kardeşlerimize dua etmeli ve de maddi-manevi yardımlarda bulunmalıyız.

Rabbim bizlere İttihad-ı İslâm’ı nasip etsin.

Selam ve dua ile.

Halil İbrahim DEDE

06/08/2014-ÇORLU

www.NurNet.org

1 tane yorum yapılmış

  1. Mustafa Çoban dedi ki:

    Biz bütün kanunlarımızı devrimlerimizi avrupadan aldık ama avrupadan zekiydik sanki halifeyi kaldırdık, Hristiyanlar gerizekalımı papayı kaldırmıyorlar…

Sende yorum yazabilirsin