Kitap Okuma Macerasına Davetlisiniz!

3k Kırmızı Kitap Kafe Buluşma Günü’nde Kitap Tanıtımı ve İmza Gününe Davetlisiniz

(“Olağanüstü Bir Hazinenin Keşif Yolculuğu: Risale-i Nur Eğitim Programı” kitabı ve sitemiz yazarı Ediz SÖZÜER)

22-23 Aralık 2018 Cumartesi/Pazar Kızılay/ANKARAÇok farklı bir anlayışla, bambaşka bir tarz ve konseptle, modern bir dizaynla arz-ı endam eden çok özel ve güzel bir mekânda buluşmaya davet ediyoruz sizleri: 3K Kırmızı Kitap Kafe…

Kitap Okuma Macerasına Davetlisiniz!

“İnsanın, hayatın, kâinatın ve dinin yüksek hakikatini keşfetmek… Aklen, ruhen ve kalben gelişim yolunda ilerlemek… Bulunduğumuz dünyayı anlamlandırmak… Hiç olmadığı kadar şaşırtıcı bir farkındalık kazanmak… Muhteşem Bir Zihinsel Yolculuk… Hayret Verici Gerçekler…”

(Yukarıdaki ifadeler, “Olağanüstü Bir Hazinenin Keşif Yolculuğu: Risale-i Nur Eğitim Programı” kitabının takdim bölümünden alınmış ve yazarın izniyle 3K Kırmızı Kitap Kafe’ye uyarlanmıştır.)

Hepsinin ve daha fazlasının sizi beklediği bu mekânda, çok çeşitli etkinlikler ve türlü çeşit imkânlar sizler için hazırlandı:

Yazar-Okur Buluşmaları… İmza Törenleri, Kitap Tanıtımları… Ders Çalışma ve Kitap Okuma Alanları… Yaşam ve Eğitim Koçluğu Hizmetleri…

3K Kırmızı Kitap Kafe’nin Tanıtım Videosu Adresi: https://youtu.be/93PbOeEaGEs

 

Daha detaylı bilgilerin yer aldığı Kırmızı Kitap Kafe tanıtım sayfası da aşağıda:

 

https://risaleinuregitimprogrami.com/2018/12/09/kitap-okuma-macerasina-davetlisiniz-3k-kirmizi-kitap-kafe/

 

An itibariyle hizmete açık olan kitap kafe sizlerle buluşmak için özel buluşma günleri düzenledi.

 

Buluşma Günleri Tarih ve Adresi: 

22-23 Aralık 2018 Cumartesi/Pazar (Gün boyunca saat 07.00-22.00 arası)

Fevzi Çakmak 1 Sok. No: 4/2 Kat: 1 Kızılay/ANKARA
İletişim: 0 553 5788495 (Bilal Katmaz)

2018 Altın Kalem Yazarlık ödülü sahibi “Olağanüstü Bir Hazinenin Keşif Yolculuğu: Risale-i Nur Eğitim Programı” kitabının yazarı Ediz SÖZÜER Kırmızı Kitap Kafe’nin Buluşma Günleri’ne iştirak edecek.

Kafenin açılış serüvenini yakından takip eden ve kafenin buluşma günlerine iştirak edecek olan sitemiz yazarı Ediz SÖZÜER, böyle bir yerin açılmasının ifade ettiği anlamı şöyle anlatıyor:

“İnsanlarımızı “kâinatın sırrını keşfeden kitaplar” olan kırmızı kitaplarla yani Risale-i Nur’la tanıştırmak için çok anlamlı bir köprü olabilecek yeni ve farklı bir konsept “kırmızı kitap kafe.” Herkesin tam bir serbestlikle gelebileceği ve herkesi rahatlıkla çağırabileceğiniz bir mekân. İman hizmetinin esas muhatap kitlesi olan “düşünen, sorgulayan, merak eden ve hakikati arayan” tarzdaki insanların yani kitap okuyan ve kitap tutkunu insanların böyle bir mekana gelmesi düşüncesi, gerçekten çok cazip ve ümit verici bir düşünce. Allah böyle yerlerin emsallerini arttırsın diyoruz. Gerçekten her şehirin böyle mekânlara ihtiyacı var. İnşallah böyle bir mekânın açılması, emsallerinin açılması konusunda teşebbüs sahiplerine ilham olur.”

“Allah nasip ederse Kırmızı Kitap Kafe’nin buluşma günlerinde biz de kitaplarımızla, tanıtım videolarımızla, renkli broşürlerimizle, 2 metrelik bez afişimiz (Roll-up Banner) ile burada olacağız ve Keşif Yolculukları Risale-i Nur Eğitim programımızı ve eğitim kitabımızı tanıtacağız. Satın almak isteyenlere %35 indirimli olarak (yani 25 lira) kitabımızı ulaştıracağız. Sınırlı sayıda basılan prestij baskı ve “Altın Kalem Yazarlık ödülü” etiketli bu çok özel versiyonu satın almak ve bizimle tanışmak isteyen kardeşlerimizi bekliyoruz.”

Sende yorum yazabilirsin