Kitap Tanıtımına Davetlisiniz

Satış fiyatı üzerinden %35 indirim imkânıyla “Kâinatın Sırrını Keşfeden Kitaplarla Tanışın!”

25 Kasım 2017 Cumartesi günü saat 16.00’da Risale Akademi’de (Yıldız-ANKARA) yapılacak, “Olağanüstü Bir Hazinenin Keşif Yolculuğu: Risale-i Nur Eğitim Programı” isimli kitap tanıtımına davetlisiniz.

Kitabın tamamını görsel destekli bir Risale-i Nur eğitim programına dönüştüren yazar Ediz SÖZÜER, eserini eğitim programının temel/kaynak kitabı ve akademik ders müfredatı olarak bizlere takdim ediyor.

“Kâinatın Sırrını Keşfeden Kitaplarla Tanışın!” sloganıyla ortaya çıkan bu merak uyandırıcı kitap çalışmasını, kitap yazarının paylaşım tadında yapacağı kısa bir sunum eşliğinde sizlerle buluşturmaktan mutluluk duyacağız.

Program Bilgileri:

Tarih: 25 Kasım 2017 Cumartesi 16.00

Yer: Risale Akademi

Adres: İlkbahar Mah. Turan Güneş Blv. 593. Sok. 4/13 Yıldız/ANKARA

İletişim: risaleseminer@gmail.com / 0505 2954860 / 0505 5067661

Kitap çalışması hakkında detaylı bilgilerin, satın alma ve indirme adreslerinin yer aldığı sayfa:

https://risaleinuregitimprogrami.com/kitap-calismalari/ 

Kitap Takdimi:

Bu kitapta büyük bir hakikati arama ve bulma macerasına davetlisiniz. Hayalî ve zihinsel bir keşif yolculuğunda bize eşlik etmenizi arzu ediyoruz.

Seyahat biletlerinizin ise tek bir ücreti var: Gerçeğin arayışında kuvvetli bir merak duygusu…

İnsanın, hayatın, kâinatın ve dinin yüksek hakikatini keşfetmek… Aklen, ruhen ve kalben gelişim yolunda ilerlemek… Bulunduğumuz dünyayı anlamlandırmak… Hiç olmadığı kadar şaşırtıcı bir farkındalık kazanmak… İlahî teknolojinin işleyiş mekanizmasını anlamak… Muhteşem bir zihinsel yolculuk… Hayret verici gerçekler…

Hepsi ve Daha Fazlası Sizi Bekliyor!

Olağanüstü Bir Keşif Yolculuğu İçin Bizimle Gelin!

Bu çalışma, sizi içerdiği yüksek hakikatler ve büyük ilmî keşiflerle şaşırtacak, bazılarınıza “Şimdiye kadar nasıl olur da duymamışım! (ya da gerçek anlamda keşfedememişim)” dedirtecek, dünyanın her köşesinde ve her kesim insanda hayranlık uyandıran inanılmaz bir eserle tanıştırmak için kaleme alındı.  

İşte kâinatın bilinmez ve gizli kalmış esrarı olan ve insanlığın sürekli merak ettiği Varoluşun Üç Temel Sorusu:

“Bu kâinat ve içindekiler nereden geldi, nereye gidecekler ve burada ne için bulunuyorlar ve vazifeleri nelerdir? Yani biz burada ne yapıyoruz?”

Eserlerin İnceleme Konusu: Bir insanın en önemli meselesi olan bu üç temel sorunun cevabını, ilahî vahyin ışığı ve aklın ortak rehberliği ile; aklî deliller kullanarak doğru olarak vermektir. 

Tüm insanlığın ihtiyacı olan ve varlığın temel gerçekliğini arayan herkese hitap eden ve bilim dünyasını ve bilim insanlarını daha da derinden ve yakından ilgilendiren ve ilahî vahyin eliyle getirilen yüksek hakikatler, bu eserlerle yeniden keşfediliyor ve aklî metotlarla tamamen ispat ediliyor. Özellikle kuantum fiziğinin ve astronominin günümüzde geldiği aşamada, tam da en ileri noktaya gidilerek eşyaya, kâinata ve insana dair olan üç temel soruya cevap arandığı günümüzde; bilim ve bu eserler, artık aynı alana giren konuları incelemektedirler ve aynı çalışma sahasını paylaşmaktadırlar.

İçinde bilime ve öğrenmeye dair, karşı konulmaz bir merak ve tutku bulunan insanlar için manevî bir ilim hazinesi olan bu eserlerin adı: RİSALE-İ NUR’dur.

Sizi büyük bir hazinenin kapısından içeriye davet ediyoruz ve anahtarını da bu çalışmamızla elinize veriyoruz.

Lütfen İçeriye Buyrun!

Ediz Sözüer

Sende yorum yazabilirsin