Mustafa Sungur Ağabey için Okutulacak Mevlüde Davet

Mustafa Sungur Ağabey için Okutulacak Mevlüde Davet.

Merhum Mustafa Sungur ağabeyin vefatının dördüncü yıldönümü vesilesi ile başta Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed (ASM) olmak üzere bütün enbiyalar, ashab-ı kiram, evliyalar, müminler ve bu asra bakan vechi itibariyle Bediüzzaman Said Nursi ve Eyüp Kabristanında medfun nur talebeleri Tahiri Mutlu, Zübeyir Gündüzalp, Ceylan Çalışkan, Abdullah Yeğin, Bayram Yüksel, Ahmet Aytemur, Bekir Berk, Cemile Sungur ve tüm şehitlerimizin ruhlarına bağışlanmak üzere mevlid-i şerif programı düzenlenecektir.

Mevlid, Üsküdar’da Mustafa Sungur Vakfında icra edilecek olup, 4 Aralık 2016 tarihinde saat 10:00’da başlayacak olup öğle namazı ve ardından verilecek ikram ile  sona erecektir. Mevlide yurtiçi ve yurtdışından nur taleblerinin de iştirak etmesi beklenmektedir. 

Mevlid programında hanımlar için de yer  tertip edilmiş olunup tüm müminler davetlidir

nurdanhaber.com

1 tane yorum yapılmış

  1. Mustafa NUTKU dedi ki:

    Daha önce haberim olsaydı, o mevlide belki ben de katılmaya çalışırdım.
    Davet metninde, Bayram Yüksel’in Almanya dönüşlerinde ayni araçta geçirdikleri trafik kazasında vefatlarından sonra, İsparta’da Barla mezarlığında Ali Uçar ile birlikte medfun oluşu herhalde unutulmuş; o da Eyüp kabristanında olarak bildirilmiş.

Sende yorum yazabilirsin

%d blogcu bunu beğendi: