Talep Eden Herkese Ücretsiz Risale-i Nur Eğitim Programı Seti

Sizleri, 42 saatlik görsel destekli ve akademik nitelikli Keşif Yolculukları Risale-i Nur Eğitim Programı’nın, set halinde toplu indirme paketi ile indirilebilme veya harici belleğe yüklenip talep üzerine gönderiminin sağlanması imkanından haberdar etmek istiyoruz.

Programın eğitici içeriklerini hazırlayan ve herkese kolayca ulaşması için böyle bir çalışma yaptığını ifade eden yazarımız Ediz Sözüer’in açıklamalarını aşağıya alıyoruz.

Hazırlanan Risale-i Nur eğitim programı takdim ve takip bölümü ve eğitim kitabının sayfası aşağıdadır, inceleyebilirsiniz:

Keşif Yolculukları Risale-i Nur Eğitim Programı

https://risaleinuregitimprogrami.com/kitap-calismalari/

1- TOPLU İNDİRME PAKETİ İLE İNDİRME

GOOGLE DRIVE: http://goo.gl/hNIUou

Risale-i Nur çalışmalarımızın ve “Keşif Yolculukları Risale-i Nur Eğitim Programı” derslerimizin tamamının dosyalarının yüklü olduğu Google Drive depolama alanından tüm kitaplarımızın dosyalarını ve bütün seminerlerimizin videolarını, metinlerini ve Powerpoint sunumlarını hem görüntüleyebilir, hem de ister tek tek, ister toplu olarak indirebilirsiniz.

Yandex Disk: https://yadi.sk/d/09r41tL9ecYUA (Alternatif adres)

Ayrıca tüm dosyaları kolayca indirebilirsiniz.Yandex Disk depolama alanımızda “TOPLU İNDİRME PAKETİ (Tüm Dosyalar)” isimli klasörün içindeki 10 Gb.lık parçalar halinde yüklemiş olduğumuz dosyaları indirip WinRar programıyla çıkarttığınızda yaklaşık 60 GB.lık bir içeriği kolayca indirmiş olacaksınız.

Klasöre doğrudan ulaşabileceğiniz adres:

https://yadi.sk/d/agcFsJzQcCCjSA

2- HARİCİ BELLEĞE YÜKLETME VE KARGOYLA GÖNDERİM

Talep eden herkese ücretsiz olarak 60 GB.lık Risale-i Nur Eğitim Programı Seti’ni bize göndereceğiniz Usb belleğinize veya Harddiskinize yükleyip kargoyla size geri gönderiyoruz. Bunun için bize ulaşmanız yeterli:

edizsozuer@gmail.com ve 0505 5067661

“Keşif Yolculukları Risale-i Nur Eğitim Programı” derslerimizin metinlerini, Powerpoint sunum dosyalarını ve seminer videolarının tamamını etrafınızdaki insanlarla birlikte bu sunumları tekrar canlandırabilmeniz, birlikte okuyabilmeniz veya seyredebilmeniz için tamamen açık bir kaynak olarak sizlerle paylaştığımız depolama alanımız sayesinde YouTube haricinde de seminer videolarımızı seyredebilecek veya toplu olarak indirebileceksiniz.

Depolama alanımızda tüm metin ve görsel/interaktif kitaplarımızı da indirebilir ve görüntüleyebilirsiniz.

Ayrıca “Keşif Yolculukları Risale-i Nur Eğitim Programı” derslerimizi bir sesli kitap mantığı içinde temel/kaynak kitabımızın içeriğine paralel olarak MP3 Sunumlar ile istediğiniz her zaman ve mekanda dinleme imkanı bulacaksınız.

Yüklü dosyaları bir bilgisayar sürücüsünün (harddiskin) içindeymişsiniz gibi çok kolay bir şekilde ister tek tek, ister toplu olarak tamamını bir zip arşivi olarak indirebileceksiniz veya isterseniz siteye yüklenen metin, sunum ve videoları indirmeden açıp görüntüleyebileceksiniz.

İndirdiğiniz Powerpoint sunumlarını düzgün bir şekilde görüntüleyebilmek için 2014 Office ve üzeri sürümü kullanmanız gerekiyor.

Seminer metinleri içinse şöyle bir notumuz var: Eğer bu metinleri sunumlarla birlikte bulunduğunuz yerde tekrar sunmak istiyorsanız, şunu bilmeniz işinizi kolaylaştıracaktır. Seminer metinleri içinde koyu puntoyla ve altı çizili olarak belirtilen yerler, powerpoint slaydını değiştireceğiniz veya videoyu oynatacağınız noktaları belirtiyor.

Tüm bunlardan sonra siz de eğer isterseniz kendi “Tabiat Risalesi Açılımları” seminerinizi veya “Risale-i Nur Eğitim Programı”nızı sunabilirsiniz. Buna kesinlikle müsaade ediyoruz ve hatta bunu sizden istiyoruz! Bununla birlikte elbette kaynağınızı belirtirseniz, memnuniyet duyarız.

Sende yorum yazabilirsin