Büyükçekmece’de Hayrunnisa Nur Mektebi Açıldı

Hayrunnisa Nur Mektebi  İstanbul  Büyükçekmece’de  bin metrekare arazi içinde bulunan villamızda kız çocuklarımızı  maddi ve manevi bir donanımla geleceğe hazırlamak için kurulmuştur.Mektebimizde düzenli okuma proğramları, Risale-i Nur dersleri, Fıkıh, Kur’an, Hadis, Siyer ve tercih edenlere açık öğretim dersleriyle dört yıl süren bir eğitim sürecinde sahasında mütehassis , müdakkik ve vasıflı hocalar yetiştiren ve Medreset-üz Zehranın küçük bir numunesi olan  bir eğitim kurumudur.

Hayrunnisa Nur Mektebi’nde eğitim görecek çocuklarımız için  geniş ve ferah ortamlarda, sahasında uzman hocalar tarafından ders imkanı sağlanmaktır..

Hayrunnisa Nur Mektebi 20 haziran 2012 de açılan ve kırk kişilik talebe mevcudu ve sekiz kişilik  hoca kadrosuyla bir yaz proğramını tamamlamıştır.

Hayrunnisa Nur Mektebi  12  ile 17 yaş arası kız çocuklarına yatılı olarak hafta sonları tatilleri ile 17  Eylül’de başlayacakKız çocuklarımız  için hazırlanmış bu güzel imkandan siz değerli velilerimizin de istifade etmesini  tavsiye ediyoruz.

Öğrenci Kayıt ve İrtibat İçin:  Tel: 0 536 883 10 83 – 0 536 813 54 87

Adres: Türkoba mahallesi. Portakal sokak. No: 29 Büyükçekmece –  İSTANBUL

08.09.2012
Risale Ajans