Manisa’da Bediüzzaman Rüzgarı Esecek!

Bediüzzaman Said Nursi Hazretleri’nin vefatının 54. sene-i  devriyesinde Manisa merkezde yapılacak olan faaliyetler Mega Light denilen reklam panolarında yapılan tanıtımlarla destekleniyor.
 
Yapılan faaliyerle ilgili konuşan Kutsi Volkan şunları söyledi:
 
Bediüzzaman Said Nursi Hazretleri’nin eşsiz fedakarlık , şefkat, gayret ve himmetinin,iman kurtarmak hizmetinde tüm sıkıntılara tahammül ederek sabretmesinin neticesi olarak tüm dünyada yüz milyonlarla talebesi olmasına vesile olmuştur.
 
Ve yine Kur’anın nurlarından çıkan Risale-i Nur 50 den fazla dünya diline çevrilerek Kur’an ve Hadis kitaplarından sonra en fazla basılıp, okunan bir eser külliyatı haline gelmiştir.
 
Ebedi hayatımızı iman nurlarıyla nurlandırmaya vesile olan Bediüzzaman Said Nursi Hazretleri’ne vefamızın bir parçasını yerine getirmek adına onu ve Risale-i Nur’u aleme intişar etmek için hakkında yine Risale-i Nur’dan hazırlanan broşürleri Manisa halkına ikramlarımızla takdim edeceğiz.
 
Hamiyyet ehlini, insanların imanlarını manevi tehlikelerden korumaya yardımcı olanBediüzzaman Hazretlerinin Risale-i Nur eserlerini, okumaya ve okunmasına vesile olmaya davet ediyoruz..
 
21 mart saat 14:30 Manisa Manolya Meydanı..
 
Tüm dünya davetlidir…….
 
Sonsuz minnet ve şükranlarımızla…
 
Allah senden ebeden razı olsun Aziz Üstadım…….
 
(RİSALE-İ NURLARDAN HAZIRLANMIŞ 12 AYRI KONUDA BROŞÜRLERİN BASKI FORMATLARINA ULAŞABİLECEĞİNİZ İNTERNET ADRESİ www.brosurnur.com )
Kaynak: Risaleajans

Sende yorum yazabilirsin

%d blogcu bunu beğendi: