Avustralya’lı Siyasetçiden Nur Vakfı’na Övgü

avustralyali-siyasetciden-nur-vakfina-ovguAvustralya’da ana muhalefetteki Avustralya Liberal Parti’nin Victoria eyalet teşkilatı, Avustralya Nur Vakfı’nın ev sahipliği yaptığı, bölgede yaşayan Türkler için iftar programı düzenledi. Avustralya Liberal Parti Victoria eyaleti başkanıT ony Snell, “Burada bulunmak bir ayrıcalık. Nur Vakfı toplum için çok iyi işler yapıyor” dedi.
Avustralyalı siyasetçiden ‘Nur Vakfı’na övgü
Avustralya’da ana muhalefetteki Avustralya Liberal Parti’nin Victoria eyalet teşkilatı, bölgede yaşayan Türkler için iftar programı düzenledi. Avustralya Nur Merkezi’nde gerçekleştirilen iftar programında konuşan, Liberal Parti Victoria başkanı Tony Snell, “Çok keyif aldım, burada bulunmak bir ayrıcalık. Nur Vakfı toplum için çok iyi işler yapıyor. Gecede insanlarla tanışma fırsatım da oldu. Çok güzel bir akşamdı” dedi.
Yeni Asya

1 tane yorum yapılmış

  1. erdem dedi ki:

    Gerçekten bu avrupalılar biz müslümanların iyi olmayan davranışlarımızdan değil Kur’andan ve Peygamberimizin(s.a.v) sözlerinden okusalar hemen müslüman olacaklar … Bediüzzaman hazretleri “şayet biz doğru müslümanlığı ahvalimizle (İHLASLA , HAL VE TAVIRLARIMIZLA DAVRANIŞLARIMIZLA YAŞASAK) sair dinlerin tabileri cemaatlerle islamiyete girecekler” diyor ne doğru bir söz

Sende yorum yazabilirsin

%d blogcu bunu beğendi: