Hakkımızda

  • Sitede, Kuran hakikatlarının sosyal hayattaki yaşanmış modelleri ve Yurtiçi-Yurtdışındaki Risale-i Nur hizmetleri,  sunuluyor.
  • Ayrıca ortak değerlere sahip insanların beğendikleri veya istifade ettikleri makale, deneme, hikâye,  kişisel gelişim vb. yazılarla duygu ve düşünceler paylaşılıyor.
  • Facebook  NurNet.org sayfasından sitemize eklenen yazıların takibini yapabilir, yararlı olacağını düşündüğünüz yazıları arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Hayran sayfamız için tıklayın : www.facebook.com/NurNet.Org
  • “E-bülten aboneliği” kısmına  kendi e-mailinizi kayıt yaparak,  siteye eklenen yazıların listesini  günlük 1 mail olarak size gelmesini sağlayabilirsiniz.
  • “Takvim” kısmında ise önemli günleri ve bu günlerde  neler olduğunu öğrenebilirsiniz.
  • Sitenin temel hedeflerinden birisi şudur : “Bediüzzaman Said Nursi’nin tarif ettiği hakiki uhuvveti bütün din kardeşleriyle yaşamak için azami irtibatın dünya çapında sağlanması”
  • Not: Sitemizde bulunan tüm paylaşım ve yorumlar herhangi bir grubun fikri değildir, materyaller paylaşan kişiye aittir. Ayrıca bu site herhangi bir grubun sözcüsü veya temsilcisi değildir, güzellik Kur’an’a ve Risale-i Nur’a aittir, kusur ve eksiklikler bize aittir.

Anasayfaya geçmek İçin Tıklayınız

Örnek Yurtdışı Haberler :
Güney Afrika’daki hizmetler gelişiyor : http://www.nurnet.org/guney-afrika-daki-hizmetler-gelisiyor/
Erzurum Olimpiyat Haberleri : http://www.nurnet.org/erzurum-olimpiyat-haberleri/
Almanya-Mannheim Barla Medresesi : http://www.nurnet.org/almanya-mannheimdan-guzel-haberler/

Örnek Yurtiçi Haberler :
Sessizler İman Derslerinde Buluşuyor : http://www.nurnet.org/sessizler-iman-derslerinde-bulusuyor/
Medrese-i Yusufiyeden (Hapishaneden) Gelen Mektuplar : http://www.nurnet.org/medres-i-yusufiye-hapishaneden-gelen-mektuplar-1
Kırklarelinde “Döner” ile Yapılan Risale-i Nur Hizmeti : http://www.nurnet.org/kirklarelinde-doner-ile-yapilan-risale-i-nur-hizmeti

Bu yazı yoruma kapatılmıştır.