Badıllı Ağabeyin Ölümünde Suikast Şüphesi

Bediüzzaman Said Nursi Hazretlerinin talebelerinin ardarda vefat eden talebelerinin şüpheli ölümlerine dair iddialara bir yenisi eklendi. Merhum Abdülkadir Badıllı ağabeyin oğlu Said Badıllı ile doktoru Doç. Dr. Hasan Karsen vefatındaki FETÖ şüphesine dikkat çektiler. Badıllı ağabeyin oğlu Said Badıllı ile doktoru Doç. Karsen şüpheleriyle ilgili Risale Haber’e konuştular.

CİDDİ ŞÜPHELERİMİZ VARDI

Merhum babası Abdülkadir Badıllı ağabeyin, FETÖ örgütünün Risale-i Nurları tahrifatından sonra delilli reddiyeler yazdığını, bu işin bir terbiyesizlik olduğunu bundan vazgeçmelerini istediğine dikkat çeken Said Badıllı, “Babam onlarca defa ikaz etti” dedi. Said Badıllı şöyle konuştu: Öncesinde olduğu gibi 17-25 Aralık’tan sonra da hükümete destek vererek FETÖ örgütünün yaptıkları bu çirkin işlerini tasvip etmedi.

Bu örgütün tamamen Yahudilerin ve dış güçlerin maşası olduğunu söyledi. Abdulkadir Badıllı bu örgüte büyük bir engel idi dolayısıyla ortadan kaldırmak istediler. Tabi bu süreçte doktorumuz Doç. Dr. Hasan Karsen, son olaylardan sonra “hastaneye götürürseniz mutlaka haberim olsun” derdi. Çünkü Hasan hocamız yıllardır bu örgütle çarpışan hakiki nur talabesi bir hocamız idi.

BU İŞTE BİR BİT YENİĞİ OLDUĞUNU ANLADIK

Merhum babam 12 Kasım 2014’te rahatsızlandı. Hemen Şanlıurfa Tıp Fakültesi hastanesine kaldırıldı. Ameliyata alındı. Ameliyattan çıktıktan sonra genel durumu iyi, şuuru açık idi. Daha sonra Urfa’daki hastane ortamının sağlıklı olmamasından dolayı Ankara Gazi Hastanesine sevkini uygun gördük, götürdük yoğun bakıma yatırdık. 4-5 gün geçmesinden sonra anlam veremediğimiz bir enfeksiyon vücutta yayıldı.

Özel doktorumuz, enfeksiyon uzmanı Doç. Dr. Hasan Karsen hocamız da Urfa’dan gelip babamın tahlil sonuçlarına baktı. Oradaki doktorlarla görüştükten sonra bu işte bir bit yeniği olduğunu anladık. Günler geçtikçe hergün durumu ağırlaşıyordu, böbreklerin, akciğerin, karaciğerin iflas etmesi ve beyin ölümünün gerçekleşmesinin ardından 40 günün sonunda muhterem babam kalp krizinden vefat etti.

ÖRGÜTÜN ADAMLARI TWİTLER ATTI

Vefatının ardından bu örgütün adamı olanlar twitler atarak “İşte Badıllı öldü toprağı bol olsun. Badıllı’nın ölümü diğer insanlara ibret olsun” gibi sözleri hakiketen şüphelerimizi tam kesinleştirdi. Bizim elimizde delil olmadığı için iddiada bulunamadık. Ancak son günlerde Bediüzzaman Hazretlerinin ardarda vefat eden talebelerinin şüpheli ölümlerine dair haberler üzerine bu açıklamayı yaptık.

Allah bu örgütü Türkiye’nin başından def etsin inşallah. Bizler de Abdülkadir Badıllı’nın varisleri olarak daima devletimizin ve milletimizin birliğine çalışacağız ve sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a her daim desteklerimizi vereceğiz inşallah.(Abdülkadir Badıllı ağabeyin oğlu Said Badıllı ve Doç. Dr. Hasan Karsen)

DOÇ. DR. HASAN KARSEN: FETÖ BADILLI AĞABEYİ TEHDİT ETTİ

Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi Enfeksiyon Hastalıkları Anabilim Dalı Başkanı ve Harran Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Hasan Karsen de yaptığı açıklamada şunları söyledi:17-25 Aralık postmodern darbesi ve Risale-i Nur külliyatını sadeleştirme cinayetinden sonra Abdulkadir Badıllı ağabey paralel terör örgütü aleyhine açıklamalar yaptı. Bundan sonra FETÖ, Abdülkadir Badıllı ağabeyi çeşitli vesilelerle tehdit etmeye başladı.

Bu yüzden hastaneye gittiğinde kendisine zarar verebilme ihtimalinden dolayı eşlik etmeye başladık. İkinci ameliyatından bağırsak dolanması nedeniyle hastanemizde ameliyat oldu. Ziyaretçilerinin fazlalığı ve o günkü şartlarda hastanemizi fiziki yapısının iyi olmaması nedeniyle Ankara Gazi Üniversitesi Hastanesi anestezi yoğun bakımına gönderdik.

HEMŞİRE HASTA DOSYASINI ELİMDEN ALDI

Durumu ile ilgili gün gün bilgi alıyordum. Durumu iyi iken kötüleşmeye başladı. Ziyaretine gittim. Gece gittiğimde yoğun bakıma gittim. Harran Üniversitesi enfeksiyon hastalıkları Anabilim Dalı Başkanı sıfatıyla görüşmek istedim. “Asistan doktor yok” dediler. Dosyasına baktım hemşire dosyayı elimden aldı. Halbuki hasta yakınının hastayla ilgili her türlü bilgi öğrenme hakkı var. Oysa hastane benden sakladı. Bütün bunlar beni şüphelendirdi.

SUİKAST OLMA İHTİMALİ CİDDİ

Ertesi gün sabah tekrar hastaneye gittim. Yoğun bakım hocası Prof. Dr. İ. K. ile görüştüm. Önceden tanıdığım paralelci biri idi. Abdülkadir Badıllı ağabeyin karın içi iltihap doluydu. Ve çok miktarda ÇİD bakteri üretmişti.

Bunu gördükten sonra ömrünün fazla kalmadığını anladım. Bunun bir suikast olma ihtimalini çok ciddi bir şekilde düşündüm. hala o düşüncedeyim.

Risale Haber

Sende yorum yazabilirsin

%d blogcu bunu beğendi: