Diyanet İşleri Başkanı’nın Mustafa Sungur’la ilgili gördüğü ilginç rüya

Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez’in Mustafa Sungur Ağabey’le ilgili gördüğü rüyayı, Sungur Ağabey’in tedavi gördüğü Fatih Üniversitesi Sema Hastanesi’nin Başhekimi Doç. Dr. İlyas Akdemir anlattı

Samanyolu Haber Televizyonu canlı yayınına telefonla bağlanan Akdemir, Sungur Ağabey’in vefat sebebiyle ilgili bilgi verdikten sonra yaşanan ilginç olayı şöyle aktardı: “Bugün enteresan bir hadise oldu. Diyanet İşleri Başkanımız Sayın Mehmet Görmez Bey, dün akşam Mustafa Ağabey’i rüyalarında görmüşler. Ankara’dan sırf bu rüya sebebiyle bugün ziyaretine geldiler. O ziyaretten hemen sonra Mustafa Ağabey gözüyle Mehmet Bey’e selam verdi. Onlar Yoğun bakım ünitesinden çıktıktan sonra da rahmetli oldu.”

samanyoluhaber.com

4 tane yorum yapılmış

 1. ESVET ÖZER dedi ki:

  ALLAH rahmet eylesin,nur içinde yatsın..bir yıldız daha kaydı…

 2. çetin kılıç dedi ki:

  Üstad hazretleri” hayatım seninle devam edecek” dediği Sungur ağabeyimizin vefatı tüm inananları üzdü fakat giderken devlet büyüklerimize “BU EMANETİ SİZE DEVREDİYORUM SAHİP ÇIKIN demek mi istedi?

 3. çetin kılıç dedi ki:

  Üstad hazretleri” hayatım seninle devam edecek” dediği Sungur ağabeyimizin vefatı tüm inananları üzdü Allah kendisine rahmet etsin geride bıraktığı ailesine ve talebelerine sabırlar versin diyanet işleri başkanıyla görüşmesi Ahirete giderken o büyük emanet olan risalei nurun tebliğ vazifesini devlet büyüklerimize “BU EMANETİ SİZE DEVREDİYORUM SAHİP ÇIKIN demek mi istedi?

 4. turan bulut dedi ki:

  SUNGUR ABİ NİN BU SON ANLARINDAKİ HADİSE BİZE ANLATIYOR Kİ İSLAMİYETİN BEKLENEN BAYRAMININ GELDİĞİDİR . BUDA HÜKÜMETİN YAPTIĞI İCRAATLARDAN BELLİDİR.
  BİRDE EMANETİ DEVLETE YANİ BÜTÜN İNSANLARIN AKIN EDECEĞİNE İŞARETİDİR.

Sende yorum yazabilirsin

%d blogcu bunu beğendi: