Pazar Seminerleri başlıyor!

Risale-i Nur Enstitüsü’nün düzenlediği ve ücretsiz olarak her bireyin katılımına açık olan “Pazar Seminerleri” bu pazar başlıyor. Belli aralıklarla gerçekleştirilecek olan Pazar Seminerleri’nde yeni dönemin ilk konuğu araştırmacı-yazar Sadık Yalsızuçanlar, “İrfani Gelenek İçinde Said Nursi’nin Yeri” başlığı altında katılımcılarla buluşacak.

Yeni bir döneme kapılarını açan Risale-i Nur Enstitüsü, etkinliklerine ara vermeden devam ediyor. Pazar Seminerleri’nin bu dönemki ilk konuğu araştırmacı-yazar Sadık Yalsızuçanlar olacak. Yalsızuçanlar, “İrfani Gelenek İçinde Said Nursi’nin Yeri” başlıklı konu hakkında dinleyicilere bilgi ve görüşlerini aktaracak. Etkinlik tamamen ücretsiz olup, her kesimden bireyin katılımına açık olacak. Seminer, 09 Ekim 2011 Pazar günü 12.00 – 14.00 saatleri arasında Risale-i Nur Enstitüsü Konferans Salonunda gerçekleştirilecektir.

 Detaylı bilgi için; www.pazarseminerleri.org adresini ziyaret edebilir ya da facebook.com/risaleinurenstitusu ve twitter.com/RNEnstitusu adreslerinden bilgi alabilirsiniz.

 

Risale- Nur Enstitüsü;

Adres: Vefa, Cemal Yener Tosyalı Cad. No: 117, Süleymaniye, Fatih, İstanbul.

Tel     : (0212) 513 11 10 Pbx

Faks  : (0212) 520 29 70

Sende yorum yazabilirsin

%d blogcu bunu beğendi: