Sitemizde Yazmak İster Misiniz ?

“Sizin en hayırlınız insanlara faydalı olanınızdır”. (Hadis-i Şerif)

Türkiye’de başlayıp çok kısa bir zamanda tüm dünyaya yayılan Risale-i Nur eserlerinin,  “Hizmet ve Faaliyetlerinin” duyurulması önemli.

İnternet’de çeşitli sitelerde, forumlarda, bloglarda bu haberlere rastlıyoruz. Fakat toplu bir şekilde bu hizmetler, meraklı nazarlara sunulmalı.

İnce ince iplerin bir araya gelmesiyle çok güçlü halatların ortaya çıkması gibi, küçük küçük hizmet haberlerinin bir araya getirililip bir internet sitesi çatısı altında toplanması, manevi kuvvete ciddi  destek  olan, okuyanların şevklerini arttıran,  güçlü bir cereyan etkisi yapacaktır.

Böylece farklı mekanlardaki yeni hizmet modelleri, okuyanlara yeni ufuklar açıyor, yeni hizmet modellerinin keşfedilmesine vesile oluyor.

Ayrıca genç kalemlerin kendilerini yetiştirebileceği ve sahip oldukları potansiyeli açığa çıkarmaları için fırsatların çoğaltılması gerek.

Sitemiz, Siz Kıymetli Üyelerimizin, Nurlardan ve Kuran Hakikatlarınden istifade ettikleri manaları paylaşabileceği bir ortam sunar. Böylece okuyanların fikri derinliğine katkıda bulunabilirsiniz.

Kendi bölgenizdeki hizmet haberlerini,  faydalı olabilecek bilgileri veya alıntı makale, deneme ve yazıları paylaşabilirsiniz.

Yazı eklemek için siteye üye olmanız yeterlidir. Eklediğiniz yazılar editörün onaylaması ile yayınlanır.

*  *  *

Yazı eklemek için gerekli teknik bilgiler

Yardımcı dokümanlara “Yayın Politikamız” sayfasından ulaşabilirsiniz.

Yayın politikamız sayfasını açmak için tıklayınız : http://www.nurnet.org/yayin-politikamiz/

Sende yorum yazabilirsin

%d blogcu bunu beğendi: