Terör Asrın Kuduz Belası’dır

Terör, belli hedeflere varmak için, yeraltındaki batılı çevrelerin, özel laboratuarlarda geliştirdikleri virüsler ile meydana getirilmiş kuduz hastalığıdır. Sınırlı hedefler için kotarılan bu hastalık, Müslüman Dünyası için ortaya konulmuşken, kontrolden çıktı, bireysel terör, mafya terörü, devlet terörü derken, uluslararası bir tedhiş salgını halini aldı.

Artık hiç bir kişi, kurum, gurup, millet devlet terör tehdidinden emin olamıyor. Her yer ve herkes tehdit altında bulunuyor. Devletler; “Benim terörüm iyi, sevimli, senin terörün iğrenç ve kötü!” dedikçe, dünyamız rahat ve huzur yüzü görmeyecektir. Tek çare, azmış, sapmış, şeytanın manyetik alanına girmiş insanlığın, FEFİRRUU İLELLAH Ayeti Kerimesi direktifine uyarak. İsminden itibaren, sulh ve selametin kaynağı olan İSLAMA yönelmektir.

Yoksa fitnenin hedef ve muhatabından körükçüsüne kadar, canı yanmayan kimse kalmayacaktır. VEMA ESABEKÜM MİN MUSIYBETİN FEBİMA KESEBET EYDİKÜM. Belalardan. Size isabet eden, elinizin kazandığından başkası değildir. Ayeti kerimesinin hükmü, buna işaret etmektedir.

Bir de “VETTEKU FİTNETEN LA TÜSIBENNELLEZİNE ZALEMÜ MİNKÜM HAAASSAH , VEĞLEMÜÜÜ ENNELLAHE ŞEDİDÜLIKAB. Öyle bir fitneden sakınınız ki o geldiği Zaman, sadece zalimlere MAHSUS kalmaz, herkesi vurur. Biliniz ki Allah’ın cezası şiddetlidir.

Abdulhamid Oruç

Sende yorum yazabilirsin

%d blogcu bunu beğendi: