Teşekkürler… 

Başta Muhterem Cumhurbaşkanımızın dirayet ve liderliğinde, milletimizin topyekün göstermiş olduğu basiret, feraset, fedakarlık ve hamiyeti ile, hasseten Cenab-ı Hakk’ın inayet ve himayeti ile; ülkemiz ve milletimiz, İstiklal ve varoluş mücadelesini kendisine  yakışır şekilde muzafferiyetle neticelendirmiştir.
Bu muzafferiyet ve kazanım, topyekün milletimize aittir.  Bu hususta her bir efrad-ı millet birbirine minnettar olmalıdır.  Esas minnettarlığı ise; bu hadisede Şüheda mertebesine çıkan ve gazilik rütbesi ile müşerref olan fedakâr, cefakar ve vefakarlarımız haketmiştir.
Cenab-ı Hak böyle bir imtihanı ve ağır musibeti bir daha bu millete ve ülkeye göstermesin. Millet olarak; vatanımızın istiklali, hürriyeti, bölünmez bütünlüğü ve birliğinin ve dirliğinin ehemmiyetini ve kutsiyetini bilelim ki; mazallah elimizden ve tasarrufumuzdan çıkmasın.
15 Temmuz’dan bugüne kadar devlet erkânımızın talimatlarına uyarak, bu terör örgütüne ve ihanet şebekelerine karşı vatanını ve ülkesini koruma ve muhafaza etme hususunda azami gayret gösteren ve vazifesini deruhte eden, zaman,  imkan ve mesaisini tahsis eden camiamıza ve mensuplarımıza hassaten teşekkür eder, minnet ve şükranlarımızı arz ederiz.
Bu ciğersuz hadisede, şehit olan kardeşlerimize, Cenab-ı Hak’tan rahmet diler,  gazilerimize ve yaralılarımıza acil şifa temenni eder, geride kalanlara ve dostlarına sabırlar niyaz ederiz.
Milletimizin başı sağolsun.
Bu muvaffakiyet ve muzafferiyet; milletimize, vatanımıza ve ülkemize hayırlı olsun.
Herkese ve Suffa camiamıza bir kez daha teşekkür eder, minnetarlığımızı arz eder,  ülkemizi ve milletimizi Yüce Allah’ın(cc) inayetine ve himayetine havale ederiz.
Suffa Vakfı & Feyyaz- Der Yönetim Kurulu
NurNet ekibi

Sende yorum yazabilirsin

%d blogcu bunu beğendi: