Kudüs ve Yahudiler

Kutsal mekan Kudüs yine huzursuz yine acılı, huzur ayı Ramazanda melun yahudi yine yaptı yapacağını.
O beldeyi İslam beldesi yapmadan dinmeyecek bu acılar. Peygamber efendimiz (sav) miraca çıkarken ayağının bastığı yeri bu gün yahudi pis ayağıyla kirletiyor. Bu durum tüm dünya Müslümanlarının canını acıtıyor.

Müslümanların tükürükleriyle bile boğulacak kadar az olan bu millet neden bu kadar güçlü ve dünyada bu kadar söz sahibi?
Teşhisi doğru koyamazsınız tedaviyi yapamazsınız.

Dünyada yahudi nüfusu az fakat yahudi sıfatlı insan sayısı çok fazla, bu yahudi sıfatlı insanlar İslam ülkelerinde ve Müslümanların içlerinde de azımsanmayacak kadar çok. Yahudinin sırrı burada saklı, kendinden olmayanıda kendine benzetiyor ve kendine hizmet ettiriyor.

Zekat farz, faiz haram. Allah aşkına söyleyin İslam ülkesi Türkiye’mizde faiz mi, zekât mı yaygın? Faiz kime hizmet ediyor, zekât kime hizmet ediyor? Bütün çarkların yahudiye hizmet ediyorsa yahudi niçin zengin Müslüman neden fakir diye sormayacaksın. Allah’a ve Resulune savaş açana Allah yardım etmez arkadaş. Aslımıza dönmeden, Kurana kulak vermeden, Resûlüllah’ın yoluna girmeden Allah bu millete o toprakları nasip etmez.

Bu hususta her bir Müslümana görev düşüyor.
Mevlam hepimize bu şuurda olmayı nasip etsin, gayretimizi arttırsın inşallah.

Çetin KILIÇ

Sende yorum yazabilirsin

%d blogcu bunu beğendi: