Risale-i Nur Talebeleri Mağlub Edilmez

Gizli din düşmanları İslamı ve Müslümanları mağlub edebilmek için her türlü desiseleri, hertürlü oyunları icraaya koyuyorlar,gerek İslam coğrafyası, gerek ülkemizde cereyan eden olaylar buna şahittir.

Bu mücadelede askerimiz ,polisimiz halkımız ,siyasetçimiz, üzerine düşeni hakkıyla edaya çalışıyor .Allah yardımcıları olsun, bu uğurda canını feda eden şehitlerimize rahmet ,gazilerimize acil şifalar diliyoruz.

Akşemsettin’siz Fatih eksik olduğu gibi, bu zamanda bu azılı din düşmanlarına karşı mücadele veren Fatih’lere, Aksemsettin’ler gerek, bu vazife bu asırda Risale-i Nur talebelerine ait bir görev.
Üstadımız buyuruyor.

Hedefimiz ve programımız ,evvela kendimizi ,sonra milletimizi idami ebediden ,hapsi münferitten kurtarmak, vatandaşlarımızı anarşilikten ve serserilikten muhafaza etmek, iki hayatımızı imhaya vesile olan zındıkaya karşı Risale-i Nur un çelik gibi hakikatleriyle kendimizi muhafazadir.

Hastalık belli ,reçete belli.

Gelecek karanlık günleri görüp bizi aydınlığa çıkaracak Nurları neşreden Başta Üstadımız Bediuzzaman Hazretlerinden ve Nur ağabeylerden Allah razı olsun.Bize düşen sadakatle Nurlara sahip çıkmak ,okumak, okumak ,okumak yorulunca yine okumak.

Onun şakirtleri başkalara kıyas edilmez, dağıtılmaz vazgeçilmez Cenab-ı Hakk’ın inayetiyle mağlub edilmezler.

Çetin KILIÇ

Sende yorum yazabilirsin

%d blogcu bunu beğendi: