Ukrayna Kitap Fuarı Risale-i Nur ile Nurlandı!

بِاسْمِهِ سُبْحَانَهُ وَاِنْ مِنْ شَيْءٍ اِلاَّ يُسَبِّحُ بِحَمْدِهِ
اَلسَّلاَمُ عَلَيْكُمْ وَ رَحْمَةُ اللّٰهِ وَ بَرَكَاتُهُ
Aziz, Sıddık Kardeşlerimiz Ukrayna’da Kitap fuarındayız!

    Elhamdülillah, Dünya, Risale-i Nur Okuyor Sloganıyla Sözler Neşriyat olarak fuar hizmetlerimiz devam ediyor. Fuarda kitap standımızda hem ilgi hem de hizmerlerimiz devam etmekte.

Bu fuarda işin en garibi de şu ki: Rabbimin ihsaniyle daha önce Nurlarla hidayete gelen Amin kardeş eliyle nurunu standımıza gelen ziyaretçilere neşrettirken diğer taraftan Şemsettin Abi ile Bahram Abi tarafından fuar alanındaki konferans salonunda Kur’an-ı Kerim ve Risale-i Nurları ve insanın yaratılışı ile ilgili İngilizce, Rusça, ve Ukraynaca sunum yapıtılar. Arayış içerisinde olan muhayyer ruhları cezbettiler.

Ayrıca sunuma iştirak edenlere Ukraynaca yeni tercüme olan ve diyanet işleri başkanlığı tarafından bastırılan Kur!an-ı kerim ile beraber yine Ukrayna Lisanına tercüme edilen Risale-i Nurlar hediye edildi.

Elhamdülillah, hizmetimiz devam ediyor. Dualarınızla inşaallah daha da inkişafa vesile olmanızı sizden rica ederiz. Yaklaşmakta olan Şuhur-u selasenizi de bu vesileyle tebrik eder müstecab dualarınızı bekleriz.

اَلْبَاقِى هُوَ الْبَاقِى
Kardeşiniz
İsmail YAMAN/ Ukrayna

ukrayna ve diğer dillerde Risale-i Nur Temin etmek için

Fuardan Fotoğraflar:


Dünyadan Haberiniz Olsun

www.NurNet.Org

Sende yorum yazabilirsin

%d blogcu bunu beğendi: