Abdullah Yeğin Ağabey Neden Ak Partiye Oy Vereceğini Açıkladı!

Bediüzzaman Said Nursi hazretlerinin yaşayan varislerinden Abdullah Yeğin ağabey, Ankara’da tedavi gördüğü hastaneden, yakınlarının ve doktorların uyarılarına rağmen oyunu kullanmak için bir günlüğüne ayrılarak İstanbul’a geleceğini açıkladı.

Hastanede şu açıklamaları yaptı “Bu ihanet cephesinin karşısında yer almak ve AK Parti’nin lehinde oy kullanmak, hepimizin başta gelen vazifesidir” mesajı gönderen Abdullah Yeğin, “zaman küskünlük, kırgınlık, gevşeklik zamanı değildir, herkes oyunu kullansın”

Abdullah Yeğin, bu konudaki kesin kararını, “Bu seçimde oy kullanmak; vatan, millet ve mukaddesat düşmanlarına ok atmak gibidir” diyerek açıkladı.

Abdullah Yeğin ağabey “İslamiyet güneş gibidir, üflemekle sönmez. En son ve hak din olan İslamiyete düşman olanları ve onlara yardım edenleri iyi tanımak lazımdır. Bunları Cenab-ı Hak iki cihanda rezil edecektir. Zındıka komitesi ve din düşmanlarıyla işbirliği yaparak vatana, millete, dine, mukaddesata ihanet edenlere sakın fırsat vermeyin. Bu ihanet cephesinin karşısında yer almak ve AK Partinin lehinde oy kullanmak, hepimizin başta gelen vazifesidir. Gidin, oyunuzu açık açık kullanın.”diye ifade etti.

RisaleAjans

Sende yorum yazabilirsin

%d blogcu bunu beğendi: