Cübbeli Ahmet Hoca: Abdullah Yeğin’in iki kerametini gördüm

Cübbeli Ahmet Hoca, kendi youtube kanalından Abdullah Yeğin Ağabey için taziye videosu yayınladı. Cübbeli Ahmet Hoca, Isparta’da tanıştığı Abdullah Yeğin ağabeyin iki kerametine şahit olduğunu ifade etti.

Cübbeli Ahmet Hoca olarak tanınan Ahmet Mahmut Ünlü perşembe günü vefat eden ve cuma günü defnedilen Bediüzzaman Said Nursi hazretlerinin talebelerinden Abdullah Yeğin Ağabey için kendi youtube kanalından taziye videosu yayımladı.

Bazı programlar vesilesiyle Londra’da olduğunu ve bu nedenle cenaze namazına iştirak edemediğinin altını çizen Ünlü, Abdullah Yeğin Ağabey ile Isparta’da tanıştıklarını ve beraber geçirdikleri kısa süre zarfında Abdullah Yeğin ağabeyin iki kerametine şahit olduğunu belirtti.

Cübbeli Ahmet Hoca; Abdullah Yeğin ağabeyin Risale-i Nur’un muhafaza edilmesi konusundaki hassasiyetini ve Bediüzzaman Said Nursi hazretlerinin gayesini, maksadını, muradını iyi anlayan talebelerinden biri olduğunu hatırlatarak “Allah-u teala yaptığı hizmetlerinden dolayı kendisine yüksek dereceler ihsan eylesin” dedi.

www.RisaleHaber.com

İşte Cübbeleli Ahmet Hoca tarafından yayımlanan o taziye videosu:

 

Sende yorum yazabilirsin

%d blogcu bunu beğendi: