Mehmet Şaylan Hoca kalp ameliyatı oldu. Son durumu iyi.

Değerli Dost, arkadaş, kardeş ve bacılarımız;

TRAKYA bölgesi İMAN, KUR’AN ve NUR Hizmetinin önde gelen hadimlerinden, hayatını Risale-i NUR davasına vakfetmiş muhterem Mehmet ŞAYLAN hocamız 5 damarında tespit edilen ileri derecede tıkanıklık sebebiyle bugün saat: 12.00 de İstanbul Bağcılar Medipol Mega üniversite Hastanesinde İNŞALLAH by-pass ameliyatı olacaktır, Cenab-ı ALLAH’ın Rahman, Rahim ve ŞAFİ isimleri mucibince Değerli ağabeyimize şifa ihsan eylemesi için makbul ve müstecap DUAlarınızı istirham ediyoruz.

ALLAH hepinizden ebeden razı olsun.

Başarılı bir ameliyat geçiren Mehmet Şaylan hocamız’ın durumu iyi.

Kendisine Allah’tan acil şifalar diliyor sevenlerine geçmiş olsun diyoruz.

Son Durumu;

Cenab-ı ALLAH’ın Rahman, Rahim ve Şafi simleri mucibince Değerli ağabeyimize şifa ihsan eylemesi için dua ediyor,sevenlerine ve yakınlarına geçmiş olsun diyoruz.

Başarılı bir ameliyat geçiren Mehmet Şaylan hocamız’ın durumu iyi.

Ameliyatı gerçekleştiren Doç Dr. Korhan Erkanlı’ya ve Medipol Mega hastanesi personoline teşekkür ederiz.

 

www.NurNet.Org

8 tane yorum yapılmış

 1. Emin Kurt dedi ki:

  Allah’tan acil şifalar diliyorum. Sevenlerine de geçmiş olsun. İnşallah en kısa zamanda eski sağlığına kavuşur ve bıraktığı yerden devam eder.

 2. Kalem dedi ki:

  Bunca yıl iman hizmetiyle geçen bir ömür.. Genci yaşlısı birçok insanın imanını hiç bir dünyevi makam ve menfaat beklemeden sadece Allah rızası için takviye eden Mehmet Şaylan hocama iman ve Kur’an hizmetinde uzun ve bereketli bir ömür diliyorum.. Rabbim acil şifalar versin..

 3. Yusuf dedi ki:

  Avucunda küçük taşların zikir ve tesbih etmesi, وَمَا رَمَيْتَ اِذْ رَمَيْتَ 1 sırrıyla, aynı avucunda, küçücük taş ve toprak, düşmana top ve gülle hükmünde, onları inhizâma sevk etmesi, وَانْشَقَّ الْقَمَرُ 2 nassı ile, aynı avucunun parmağıyla kameri iki parça etmesi, ve aynı el, çeşme gibi on parmağından suyun akması ve bir orduya içirmesi, ve aynı el, hastalara ve yaralılara şifa olması, elbette o mübarekel, ne kadar harika bir mu’cize-i kudret-i İlâhiye olduğunu gösterir. Güya, ahbapiçinde o elin avucu küçük bir zikirhane-i Sübhânîdir ki, küçücük taşlar dahi içine girse zikir ve tesbih ederler. Ve a’dâya karşı küçücük bir cephane-i Rabbânîdir ki, içine taş ve toprak girse, gülle ve bomba olur. Ve yaralılar ve hastalara karşı küçücük bir eczahane-i Rahmânîdir ki, hangi derde temas etse, derman olur.

  Yâ Rab! Şu Resul-i Ekrem aleyhissalâtü vesselâmın bereketi hürmetine, Mehmet Şaylan abimize şifa ihsan et!
  اَللّٰهُمَّ اشْفِهِ اَللّٰهُمَّ اشْفِهِ اَللّٰهُمَّ اشْفِهِ

 4. Ahmet dedi ki:

  Rabbim acil şifalar eylesin hizmette daim kılsın ahmet arzuman

 5. Necati Bora Kılıç dedi ki:

  Hocama Allahtan acil şifalar diliyor kendisine ve ailesine geçmiş olsun diyorum.Tez vakitte iyileşip İman ve Kur’an hizmetlerine kaldığı yerden devam etmesini Yüce Allahtan niyaz ediyorum.

 6. Ali Demir dedi ki:

  Mevla Hocamıza Şifa versin inşallah

 7. Yılmaz Uğur dedi ki:

  Mehmet Şaylan abi ,ameliyatınızın iyi geçtiğini duyduk çok sevindik .Allahtan; inşallah tez zamanda aramızda olmanızı diliyoruz. Selam ve Dualarımız sizinle ,Allah yar ve yardımcınız olsun.

 8. Recep Durali dedi ki:

  Allah acil şifalar nasip etsin inşaAllah

Sende yorum yazabilirsin

%d blogcu bunu beğendi: