Meşveret Divan Heyetinden Kamu Oyuna Duyuru

Nur Cemaati Meşveret Heyeti FETÖ’nün, Nur Talebelerini tahrik etmek üzere hazırladığı yeni tahrik planını deşifre ederek uyardı.

“Feto Örgütü”nün tahrip, ihanet, hiyanet ve zalimane icraatlarını durdurmak amacıyla Bakanlar Kurulu tarafından darbeci vakıfların kapatılması ile ilgili bir karar verilmiş, bir liste hazırlanmıştır. bizler, bu listelerin tamamen ve bizzat Feto örğütünün fiili icraat ve ifsadatını ortadan kaldırmaya matuf olduğunun şuur ve bilinci içindeyiz. bu hazırlanan listelerin içinde müsbet, devlet ve hükümetin yanında olan bir kaç vakıf ve bazı şahısların da bulunduğunu müşahade ettik.

Sehven olduğuna inandığımız bu işlemin inşallah en kısa zamanda düzeltileceğini, sap ile samanın birbirinden ayrılacağının Ümit ve kanaatı içindeyiz. Nitekim başta sayın Cumhurbaşkanı’mız, Başbakan’ımız, bu konuda teyakkuz içindedirler. Bunu fırsat bilen Fetocular: “işte bakın! Bizden sonra sıra size gelecek!”  dememişmiydik” şeklinde propoganda yapmaktadadırlar. Bu propogandalara asla ve asla itibar edilmemelidir.

Bizim hizmetimiz, İman hizmetidir. Müsbet harekettir.Bunun gereği olarak devletimizin, hükümetimizin yanındayız. hükümetimizin bu dik duruşunu, bütün ruhu Can’ımızla takdir ve Tahsin ediyoruz. O Feto mensupları bilsin ki, emniyet ve asayişin yanındayız.

Hatta öyle ki, bilfarz, bizim bütün vakıflarımız kapatılmış olsa bile, bizler bu müsbet İman hizmetine devam edeceğiz. Devletimizi yıkmak, tesanüdümüzü bozmak isteyenlere karşı milli birlik ve beraberliğimizi asla bozmayacak, bu vatan, millet, devlet ve bayrak düşmanlarına karşı saflarımızı gevşetmeyecek, dik duruşumuzu devam ettireceğiz.

Rabb-ı Kerim, devletimizi, hükümetimizi, milletimizi muhafaza etsin. O zalim ve vatan ve devlet düşmanlarını da kahr-ı perişan etsin. Amin.

Meşveret Divan Heyeti

Kaynak : Risale Ajans

Sende yorum yazabilirsin

%d blogcu bunu beğendi: