Trakya Mezunlar Programından Kareler

2013-04-28 15.20.16

Ruba Vakfı tarafından bu yıl beşincisi düzenlenen Trakya Mezunlar Programı Çorlu Sidre dersanesinde yapıldı.

Mezun olanlar dışında, İstanbul’dan, Adana’dan, Yunanistan ve Bulgaristan’dan misafirler ve bazı mezun kardeşlerin babaları da programa iştirak etti.

Ruba Vakfı Başkanı Mehmet Şaylan Bey, Abdulvahit Mutkan Ağabey, Abdulhamit Hoca, Mehmet Sönmez Hoca, Mehmet Arık Abi ve Ragıp Abi’nin konuşmaları ve dersleri oldu. Zülkif Yıldırım ve Nurettin Kıray vakıf faaliyetleri ve tercümeler konusunda bilgilendirmeler yaptı. Bunun yanı sıra Hizmet haberleri ve çeşitli hatıralar aktarıldı ve dualar yapıldı.

Birbirini uzun zamandır görmeyen dost ve ahbaplar arasında çok sıcak, neşeli sohbetler ve kaynaşmalar oldu.

Ruba Vakfı / NurNet.org

 

5 tane yorum yapılmış

 1. Kalem dedi ki:

  Güzel bir program oldu, katılanların eline ayağına sağlık.. Katılamayanlar da yad edildi, bir sonrakine onları da bekliyoruz..

 2. atakan dedi ki:

  katılamayanları da düşünerek daha fazla resim koysak kardeşler……

 3. ibrahim Şahin dedi ki:

  Geç Haberimiz Oldu Keşke gelebilseydik..

 4. ilyassehitoglu dedi ki:

  kapaklı olarak bizlerde katıldık çok güzel ve istifadeli geçtigini düşünüyorum ben son üç programa katılıyorum murat kardeş herdefası digerinden biraz daha güzel oluyor katılamıyanlar için bir kaç daha resim ve videolar paylaşılsa bencede güzel olur

 5. çetin kılıç dedi ki:

  cizreden adanadan yunanistandan bulgaristandan gelen kardeşleimiz vardı geçerli mazereti olmayıpta gelmeyenlere hususan bildirilir

Sende yorum yazabilirsin