Hanımlara Özel Seminer; “Asrı Güzelleştiren Adam” (15 Kasım 2014)

Hanımların düzenlediği “Asrı Güzelleştiren Adam Bediüzzaman” semineri 15 kasim cumartesi günü saat 12:20 de Üsküdar Bağlarbaşı Kültür merkezinde gerçekleşecek.  Çantacı Necmi ve Dr.Senai Demirci’de seminere konuşmacı olarak katılıyor. Ayrıca seminere katılanlar arasında yapılacak bir çekilişle bir kişi ücretsiz umreye gönderilecek. Organizatörler neden böyle bir seminer düzenlediklerini şu şekilde ifade etti. “Mart ayından beri bayanlara özel etkinlikler düzenliyoruz. Peygamberimizin (sav)  “kardeşinin derdiyle dertlenmeyen  bizden değildir” hadisinden yola çıkarak kardeslerimizin derdini kendimize dert edindik..

Üstadımız Said Nursi Hazretlerinin Müellifi olduğu Ku’ran-ı Hakimin bir tefsiri olan Risale-i Nurlarla özellikle genç bayan kardeşlerimizin dikkatini celp etmeyi , yanan imanlarına koşmayı kendimize görev edindik. Peygamberimiz (sav) dan gelen bin bir zorluklarla ilerleyen İmanı kurtarma DAVA’SINA bayanlar olarak gönül verdik..

Kardeslerimizin yanında olduğumuzu göstermek , hayra vesile olmak en önemlisi Allahın rızasını kazanmak için bu yola çıktık. Çünkü biliyoruz ki zaman İslam Fedaisi olmak zamanıdır. .

Şimdi ise 15 kasim cumartesi günü saat 12:20 de Üsküdar Bağlarbaşı Kültür merkezinde “Asrı Güzelleştiren Adam Bediüzzaman” adlı bayanlara özel ücretsiz bir seminer gerçekleştiriyoruz Allah’ın  izniyle..

Çekilişle bir kardeşimizi Umreye götürme projemiz var. Tabi bunlar Allah’ın inayeti ile olan şeyler. . Bizler sadece birer vesileyiz ve bununla büyük mutluluk duyuyoruz , elhamdülillah..

Amacımız;  Üstadımızın bu dava da ne fedakarliklar yaptığını bizlerinde Acizane bu dava da olduğumuzu göstermek ve daha çok kardeşimize ulaşmaktır..
Cenab-ı Allah bizleri bu hayırlı yoldan ayırmasın..
Burcu Ercivan

Sende yorum yazabilirsin

%d blogcu bunu beğendi: